November 2014
M T W T F S S
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Versenyeredmények

Versenyeredmények

Versenyzőink, akikre büszkék lehetünk!

 

2009/2010-as tanév
Verseny
Elérthelyezés
Diákneve
Felkészítő tanár neve

TISZK által szervezett cukrász verseny

1.

Teleki György

Antal Attila

TISZK által szervezett cukrász verseny

3.

Csurgai Zsanett

Antal Attila

Pelikán kupa

3.

Csurgai Zsanett, Lábadi Renáta,

Antal Attila

TISZK által szervezett cukrász verseny

4.

Lábadi Renáta

Antal Attila

Nagykőrösi cukrász verseny

6.

Galambos Berta, Nagy Brigitta

Antal Attila

Kun Kupa: Cukrász

2.

Lukács Judit

Antal Attila

Kun Kupa: Szakács

2.

Babciz János

Jakab Tamás

Kun Kupa: Pincér

3.

Imre Zsanett, Gyarmati Csaba

Dudás István, Huszár Péter

Szakmacsoportos szakmai élőkészítő érettségi verseny ,
Vendéglátó-idegenforgalmi alapismeretek

3.

Laki Barbara

Csonka Jánosné, Sztruhár Krisztina, Adamik József

Édes anyanyelvünk

kimagasló

Kovács Tamás

Radácsi Éva

Implom József

2.

Varga Vivien

Bakos Krisztina

 

5.

Hardi Csaba

Balázs Gyöngyvér

Mezgáz töri csapat verseny

2.

Kósa Anna, Nyíri Hajnalka, Pászti Lilla, Radnai Petra, Zsíros Sándor

Radácsi Éva

Cegléd város szellemi vetélkedője

első forduló győztes csapata

Horváth Zoltán, Laki Barbara, Zsíros Sándor

 

 

összesítésben nyertes csapat

Csák Vivien, Csípő Tamás, Klein Szabina

 

Pécsi Zipernowszki Országos Angol Verseny

első fordulóba bejutot

Csizmár Christopher, Födvánszki Nóra, Bartos Barbara

Molnárné Farkas Edit

 

második fordulóba bejutot

Bartos Barbara

Molnárné Farkas Edit

Savaria Országos Történelmi Tantárgyi Verseny

13.

Kósik Soma

Gál Katalin

Örökségünk 48 csapat verseny

18.

Nyíri Hajnalka, Pászti Lilla, Radnai Petra

Radácsi Éva

Szép Magyar Beszéd

4.

Benyó Hajnalka

Radácsi Éva

 

9.

Kispál Fanni

Molnárné Lavicska Emese

Édes anyanyelvünk Országos nyelvhasználatí verseny

1.

Marótti Brigitta

Balázs Gyöngyvér,Radácsi Éva

 

3.

Bognár Norbert

Bakos Krisztina, Radácsi Éva

Teörök Aladár gépíró verseny megyei fordulójába bejutott tanulók

 

Tóth Meliton, Szemők Rebeka, Szabó Viktória, Sáfár Szabolcs

Dr. Kovácsné Szilágyi Anikó

Kyokushin Karate Diákolimpia Junior 65 kg

3.

Határ Mónika

 

Hullaciékból hasznosat 2010- napkollektor

különdíj

Ócsai Tibor, Szabó Mester Roland, Sályi Milán

 

Középiskolás Közlekedésbiztonsági Kupa

országos 6. szgk

Dávid Krisztián

 
 

Megyei 2. motorkerékpár

Tarkó Richárd

 
 
2008/2009-as tanév
Versenyző neve, osztálya
Verseny neve, ideje,
helyezés
Felkészítő tanár
2008. november 11.
Farkas Gréta 10.A
Országos gépírás verseny 24.hely
Kovácsné Szilágyi Anikó
Tóth Meliton 10.B
Országos gépírás verseny 34.hely
Kovácsné Szilágyi Anikó
Farkas Gréta, Tóth Meliton, Szabó Viktória
10. hely csapatban
Kovácsné Szilágyi Anikó
2008. november 13
Szabó Bernadett 2/14.B
 
Habony Sándorné
Dékány Barbara, Farkas Éva 2/14.B
Európai Unikumok
Habony Sándorné
Szabó Brigitta, Gyeness Nikolett 1/13.B
Fogyasztóvédelmi verseny
Habony Sándorné
Pap Lilla, Gödör Zsuzsa 1/13.B
Régiós dönto 7. és 3. hely
Habony Sándorné
Abu Shakrah Leila 2/14.B
 
Habony Sándorné
2008. december 4 - 5.
Abu Shakrah Leila 2/14.B
 
Csonka Jánosné
Dékány Barbara 2/14.B
Országos TISZK
Varga Károlyné
Szabó Bernadett 2/14.B
Szakmai verseny
Vincze Tamara
Fajka szilárd 2/14.B
Ker-marketing szakmacsoport 2. hely
 
Heim Anita 13.A
Édes anyanyelvünk országos 12.hely
Balázs Gyöngyvér

2009. március - április

Heim Anita 13.A
Közgazdasági Marketing országos 3. hely
Ozsgyáni Eniko és Csonka Jánosné
Joó Márton 13.A
Közgazdasági Marketing országos 6. hely
Fekete Vivien 13.A
Közgazdasági Marketing
 
Fehér Ákos 13.A
Közgazdasági Marketing
 

2009. január

Bartal Dóra 10.E
Implom József Helyesírási Verseny
Pest megyei forduló 2. hely
Kovácsné Szilágyi Anikó
 
Országos szakmai előkészítő tantárgyak versenyein

Kereskedelem-marketing szakmacsoportban

  III. hely Heim Anita
  VI. hely Joó Márton

 

Vendéglátás idegenforgalom szakmacsoportban

  V. hely Zsadon Diána
  XV. hely Tóth Tímea

 

A versenyen elért eredményeik alapján
a 3.; 6.; 5. helyezést elért tanulók
megkapták a megszerezhető
maximális 80 többlet pontot.

Gratulálunk a szép eredményükhöz.

 

„Édes anyanyelvünk” nyelvi verseny
  országos 12. helyezett Heim Anita

 

Implon József helyesírási verseny iskolai fordulójának eredménye:
  I. Maróti Brigitta 10/A (Szakközép)
  I. Bartal Dóra 10/E (Szakiskola)


Kazinczy – verseny iskolai fordulójának eredménye:
  I. Kispál Fanni 11/A
  II. Dudás Eszter 9/A
  III. Nagy Krisztina 9/A
  IV. Benyó Hajnalka 12/A
  V. Csete Krisztina 12/A

 

Az OSZKTV közép-magyarországi fordulójába jutott:

   Bartal Dóra 10/E

 


2007/2008-as tanév

Összeállította:

Sznopkáné Molnár Petra

Versenyfelelos

Országos versenyen részt vettek névsora és felkészíto tanáraik:
Gépírás:
Farkas Gréta, Tóth Mehton, Balázs Bence
Felkészíto tanár:
Dr. Kovácsné Szilágyi Anikó
HOVENTA:
Gigor Tibor, Bánhami Lóránt
Felkészíto tanár:
Farkas Ferenc
Országos fozoverseny:
Babicz János Róbert

Felkészíto tanárok:
Jakab Tamás, Antal Attila

OSZTV:
Csirmaz Réka

Felkészíto tanárok:
Lukácsiné Cserto Ilona
Farkas Ferenc, Domokos József, Adamik József
Édes Anyanyelvünk:
Heim Anita
Felkészíto tanár:
Balázs Gyöngyvér

SZETV:
Ócsai József, Pap Csaba,
Boros Tímea, Kállai Sándor

Felkészíto tanárok:
Csonka Jánosné, Adamik József

Megyei döntobe továbbjutottak
és felkészíto tanáraik:

Gépírás:
Farkas Oréta, Tóth Meliton, Balázs Bence
Felkészíto tanár: Dr. Kovácsné Szilágyi Anikó
Matek, fizika:
Kiss Balázs, Szikora Barbara Judit
Felkészíto tanár: Maksa Lászlóné
Informatika:
Bondor Dániel
Felkészíto tanár: Kovács Zoltán
Történelem:
Hellenbarth Richárd
Felkészíto tanár: Bakos Krisztina
Édes Anyanyelvünk:
Heim Anita
Felkészíto tanár: Balázs Gyöngyvér
Édes Anyanyelvünk:
Kovács Tamás
Felkészíto tanár: Dinu Róbert
Kazinezy verseny:
Heim Anita
Felkészíto tanár: Balázs Gyöngyvér
Helyesírási verseny:
Berecz Katalin:
Felkészíto tanár: Balázs Gyöngyvér
Helyesírási verseny:
Kántor Viktória
Felkészíto tanár: Csuti Emese
SZKT:
Bánhalmi Lóránt, Gigor Tibor
Felkészíto tanár: Farkas Ferenc
 
VERSENYEK 2007/2008
 
9.A osztály:
Gépírás:
Marótai Brigitta
Buzás Gabriella
Farkas Gréta (országos dönto 17. hely)
Kiss Beáta
Lizák Klaudia
Zsadon Alexandra
Helyesírási verseny: Tozsér Szabina
Marótai Brigitta
Buzás Gabriella
Farkas Gréta (országos dönto)
Kiss Beáta
Lizák Klaudia
Varga Lilla
Kazinezi magyar verseny: Kiss-Dér Mónika
Szabó Melinda
Enek versenyek: Sóós Szilvia Renáta (térségi 1 hely)
Réczkai Eniko (énekkarral 3. hely)
Tozsér Szabina
Tánc versenyek: Farkas Gréta (Hip Hop- országos 2.hely)
Demkó Csaba Olivér (Ki mit tud? 1. hely)
Kiss Nikolett (2 Relené területi verseny -2. hely, I országos verseny- ezüst fokozat)
Gál Ramóna (aerobik, térségi verseny 2. hely)
Kerékpár: Kovács Gergely (Topmaraton sorozat; Magyar kupa 13. hely)
Vizilabda: Bóbis Arpád (Magyar országos bajnokság -még folyamatban)
(Nemzetközi bajnokság USA-ban 3. hely)
Kézilabda: Majoros Zsolt (területi és Országos versenyek 2. és 3. helyezések)
Teremfoci: Angyal Zoltán,
Bencsik Attila,
Abonyi ‚Márk Patrik
Sinka Adám
Kovács Gergely
Demkó Csaba Olivér
Természetfotózás / rajzverseny: Demkó Csaba Olivér
9. B osztály:
Helyesírás verseny: Farkas Laura
Gépírás:
Gál Boglárka
Tóth Meliton (országos 8. hely)
Kézilabda: Boda Erzsébet
Teremfoci: Szabó Dániel
Táncversenyek: Hartyányi Szilvia (1. és 3.hely)
Holyevácz Nikolett (Ki mit tud? Nagykáta 1. hely)
9. C osztály:
Szépkiejtés verseny: Bartálos Kitty (isk. 4. hely)
Terjéki Barbara (isk. 6.hely)
Nyelvtan verseny: Albert Tímea
Terjéki Barbara
Teremfoci: Fehér Balázs
Bató Dávid
Klement Adám
Bácsi Sándor
9. D osztály:
Matematika, fizka versenyek: Kiss Balázs (megyei dönto)
Szikora Barbara Judit (megyei dönto)
Kántor Viktória
Fazekas andrea
Gémesi Noémi
Magyar nyelvtan: Tóth Henrietta
Gémesi Noémi
Kántor Viktória (megyei 3. hely)
Történelem: Kántor Viktória (iskolai 2.hely)
Informatika: Kiss Balázs
Duka Sándor
9. E osztály:
Helyesírási verseny: Czakó Tímea (3 .hely)
Kazinezy verseny: Czakó Tímea
Informatika verseny: Boros András
9. F osztály:
Iskolai tudáspróba:
Ceglédiek a Ceglédiekért:
Rajzpályázat:
Fiender Zsuzsanna ás Jakab Ariita
Táncverseny: Futó Krisztina (Ki mit tud?- 1. hely)
Röplabdaverseny:
Irházi Kupa:
Közgáz verseny:
Gyulai Andrea
10. A osztály:
Német levelezos verseny (Schulfreund): Sápi Nikoletta
Szabó Béla
Sándor Karina
Janda Barbara
Ocsai Alexandra
Kiss Lilla
Kochan Dóra
Komíves Beáta
Röplabda: Takács Judit
Teremfoci: Erdos Zoltán
Barna Károly
Gál Sándor
Szabó Béla
10. B osztály:
Gépírás: Bodócs Renáta
Tar Alexandra
Bánszki Pál
Szabó Viktória
Walter Petra
Zsíros Miklós

Tánc:

Bene Márk (Ki mit tud?- társastánc 2. hely)
Molnár Beáta (Országos latin formációk 1. hely)
Sport:

Kóródy Kitty
(- ESDU- Eurona Showdance Unio felnott csapat 1 .hely,
magyar bajnoki cím Junior formáció 1. hely,
magyar bajnoki cím
-ESDU Európa ás világbajnokság Horvátország felnott csapat 2. hely
Junior formáció 3. hely,
AL-világbajnoki cím + kvalifikáció a 2008. júliusában a New Yorkban megrendezésre kerülo VB-re)

1O.C osztály:

Kazinczy verseny:
Sípos Nikoletta
Zsíros Sándor
Edes Anyanyelvünk nyelvtan verseny:

Sipos Valentin
Horváth Zoltán
Kovács Betti
Lápcsi Szabina
Semsei Melánia
Laki Barbara
Sípos Nikoletta
Zsíros Sándor
Tarkó Richárd
Pécsi Bianka Emlékverseny:

Sípos Nikoletta
Teremfoci:

Horváth Zoltán
Czinege Máté
Oláh István
Sipos Valentin
Sport:

Pintér Gabriella
(ESDU országos verseny Siófok 1. hely;
EB-VB Horvátország csoportos 4. hely)

Tarkó Richárd (thai box 1. hely)

Táncversenyek:

Horgos Krisztina
Gór-Nagy Erika (Relené területi verseny 2. hely)
Kovács Betti
Horgas Krisztina (Showtánc)
Gór-Nagy Erika (Showtánc 2. hely)
Kovács Betti (Relené streetfunk 4. hely)
Pest megyei „Ki mit tud?”: Bujáki Nikoletta
Gór-Nagy Erika
Horgos Krisztina
Farkas Nóra
Kósa Anna
Kovács Betti
Szabó Dorina
Pintér Gabriella
10. E osztály:

Történelem verseny:
Hellenbarth Richárd (regionális 1., országos 1 6.hely)
Informatika:

Bondor Dániel (továbbjutó)
Deli Mariann Kata (házi forduló)
Labdarúgás: Gumpl Zoltán (Ceglédberceli CKS ifj. csapat 28 meccs 7. hely)
Horváth Richárd (Pilisi LK it]. csapat 28 meccs, 2.hely)
Hudák Dénes Gergo (Cb.CKS)
10. F osztály:
Történelem verseny: Molnár Agnes
Lukács Judit
11.A osztály:

Édes anyanyelvünk:
Keliger Nóra (5.hely)
Csete Krisztina (2.forduló 5.hely)
Kovács Tamás (megyei forduló Vác 5.hely)
Pászti Lilla
Kazinczy verseny: Benyó Hajnalka (megyei forduló 7.hely)
Nyíri Haj nalka
Kármán Zsófia
Szarka Mihály körzeti szavalóverseny: Nyíri Hajnalka (ifjúsági csoport 3.hely)
Táncversenyek: Jónás Virág (Ania Dance Jam- ezüst fokozat, Kecskeméti Térségi Verseny csoportos 5.hely)
Murár Kata (Vecsési modern táncok versenye 2. forduló)
Sportversenyek: Bera Gergo (Ceglédi Kispályás Focibajnokság-f6tyamatban)
Wahtenheim Gábor (teke diákolimpia 3. hely)
Botlik Gergo (teke diákolimpia-megyei forduló)
Zenekari versenyek:
Wahtenheim Gábor (III. Pest Megyei Kamarazenekari Verseny - nívó és kiemelt nívó díj)
Botlik Gergo (III. Pest Megyei Kamarazenekari Verseny - nívó díj)
11. B osztály:

Édes anyanyelvünk:
Palovecz Marianrt
Vörös Kata
Acs Kata
Ifjúsági Kórusverseny: Angyal Nelli (Veresegyház, arany fokozat)
Német nyelvi levelezo verseny: Tehenes László (Spiel und Gewinn 5. hely)
11. C osztály:
Rajzverseny: Fehér Vivien
Nyelvtan: Fehér Vivien (isk. 3. hely)
Lépold Zsanett
Osváth Nóra
Teremfoci: Szabó Zoltán (Ujszilvás SE 2.hely)
Váróczi Zoltán
Labdarúgás (iskolai): Bokodi Arpád
Kármán Dániel (3.hely)
Kézilabda: Bokodi Árpád (körzeti 3 hely)
Váróczi László (HNK SE egyesületi 6. hely)
Táncverseny: Negyedi Nikoletta (1.hely)
11.D osztály:

Birkózás:
Csaba Tibor
(Junior magyar bajnokság 5.hely;
felnott csapat 2.hely;
Erd kupa 2. hely;
Eger kupa 3.hely;
Junior válogató 3.hely)
11.E osztály:

Teremfoci:
Mézes András
Gál Richárd
Vezsenyi Richárd
Lakatos Zsolt
Gyarmati Csaba
11. F osztály:
Fozoverseny: Babicz János Róbert (Országos Itjúsági 3. hely)
Teremfoci: Babicz János Róbert
12. A osztály:

Édes anyanyelvünk:

Kovács Zsuzsanna
Heim Anita ( isk. 1., megyei 2.hely,
országosra továbbjutott-2008 októberben)
Kazinczy verseny: Heim Anita (megyei 8.hely)
Gordiusz matematika: Kalocsa János
Joó Márton
Sánta Viktor
Heim Anita
Helytörténeti verseny:

Tóth Agnes
Abonyi Roland
Abonyi Nikoletta
Malik Mátyás
Helyesírási verseny:

Ungvári Bence (iskolai 3.hely)
Berecz Katalin (megyei 7. hely)
Heim Anita (isk. 3. hely)
Fekete Vivien (isk. 3. hely)
Sportversenyek, Foci: Ungvári Bence
Kalocsa János
Joó Márton
Sánta Viktor
Szegedi Attila
Csáki Tamás
Mezohegyi Levente
Németh Gergo
Sportversenyek, Kézilabda:

Mezohegyi Levente
Németh Gergo
Ungvári Bence
Sportversenyek, Kosárlabda:

Joó Márton
Csáki Tamás
Sportversenyek, Zenekari versenyek: Heim Anita (fuvola, Albertirsai Fúvósegylet;
megyei és nemzetközi hangversenyek)
12. C osztály:
SZETV: Ócsai József (14. hely)
Pap Csaba (24. hely)
Boros Tímea (20.
Kállai Sándor(23. hely)
12.E osztály:
Kerékpár Triál verseny: Takács Zoltán (Bp. 3.hely;
Nyíregyháza 3.hely;
Szeged 3.hely)
12.F osztály:
Szakma Fesztivál:



Péter Krisztián
Kanyó Róbert
13.E osztály:
Hoventa Díszterítési verseny: Gigor Tibor (bronz; ezüst fokozat)
Bánhalmi Lóránt (bronz, ezüst fokozat)
SZKTV: Gigor Tibor (országos 1 O.hely)
Bánhalmi Lóránt (országos 6.hely)
13.G osztály:
Helyi TISZK verseny és
SZKTV verseny megyei forduló:
Gulyás Orsolya
Gigor Aliz
Fazekas Ildikó
Szendrei Anikó
13.B osztály:
Természetfotózás /rajzverseny: Dékány Barbara (2. hely)
Ceglédiek a Ceglédiekért: Dékány Barbara (2. hely)
13.C osztály:
Táncverseny:

Plangár Csaba
(Relené területi verseny és Kecskeméti Showdance)
Gépírás: Balázs Bence (országos dönto 20.hely)
14.C osztály:
OSZTV: Csimiaz Réka (6.hely)
   
   

 

Országos tanulmányi versenyek eredményeink

 

Év Szakma Kiváló Tanulója Országos Szakmai Tanulmányi Verseny
1975/76.
tanév
Ruházati eladó
I. Katona Erzsébet
 
1983/84.
tanév
Ruházati eladó
I. Ozsváth Éva
 
1988/89.
tanév
Háztartási felszerelések eladója
I. Tóth Karolina 
 
1989/90.
tanév
Vegyesbolti eladó
I. Koncz Szilvia
 
1993/94.
tanév
Ruházati kereskedő
I. Dervaderics Orsolya
III. Kovács Krisztina

Vas- és műszaki kereskedő
I. Pándorfalvi Krisztina
III. Baranyai Ákos
 
1994/95.
tanév
Élelmiszer- és vegyiaru kereskedo
III. Szluka István
Kereskedelmi áruismeret
V. Magyar Ágnes
1995/96.
tanév
Ruházati kereskedő
I. Tarai Brigitta
VI. Kása Erika

Élelmiszer- és vegyiáru kereskedő
I. Albert Emőke
Kereskedelmi áruismeret
I. Szentpéteri Katalin
III. Hájas István
1996/97.
tanév
Vas- és műszaki kereskedő
II. Lengyel Gábor
VI. Sáfrány Anikó
Angol nyelv
V. Mészáros Krisztina

Kereskedelmi áruismeret
I. Ozsgyáni Enikő
II. Kocsis Gabriella
III. Szathmáry Róbert
1997/98.
tanév
Ruházati kereskedő
V. Téglás Ildikó
IX. Szarvák Anita

Vas- és műszaki kereskedő
IX. Dinnyés Zsolt
Kereskedelmi áruismeret
I. Nagy Mariann

Angol nyelv
IV. Szatmári Melinda
1998/99.
tanév
Ruházati kereskedő
VIII. Nagy Eszter

Vas- és műszaki kereskedő
IV. Turbucz Rajmond

Pincér
VIII. Csabai László
Kereskedelmi áruismeret
V. Megyes András

Angol nyelv
VIII. Marsi András
1999/2000.
tanév
Vas- és műszaki kereskedő
IV. Somogyi László
Kereskedelmi áruismeret
IV. Kapás Gyula
V. Abonyi Ágnes
VIII. Pomozi Dóra

Angol nyelv
V. Kovács Judit VII. Hanga Ivett

Német nyelv
VI. Horváth Bernadett
2000/2001.
tanév
  Kereskedelmi áruismeret
V. Darázs Andrea
VI. Nagy Zsuzsanna

Angol nyelv
I. Jaczina Zsuzsanna

Vendéglátóipari technikus
komplex verseny
IV. Keszthelyi Andrea
2001/2002.
tanév

Vas- és műszaki kereskedő
II. Vicha Gergely
IX. Sinka József

Ruházati kereskedő
VI. Bata Szilvia
(Különdíj: Legjobb eladó)

 

2002/2003.
tanév

Vas- és műszaki kereskedő
IX. Szabó Tamás 

Üzleti gazdaságtan
I. Csirmaz Regina

 

Élelmiszer- és vegyiáru kereskedő
I. Seprűs Zoltán 

 
 

Cukrász
V. Berinszki József

 
 

Pincér
XI. Czira Tamás 

 
2003/2004.
tanév

Élelmiszer- és vegyiáru kereskedő
II. Bevíz Anikó

Kereskedelmi technikus
I. Darázs Dóra

 

Vas- és műszaki kereskedő
IX. Laki Attila

Turizmus és vendéglátás
I. Illyés Marcell

 

Ruházati kereskedő
XI. Balogh Piroska

 
2004/2005.
tanév

Vas- és műszaki kereskedő
II. Bódi János

Kereskedelmi technikus
I. Fazekas Anna 

 

Ruházati kereskedő
XII. Marosi Edina 

 

Ki van jelen

Oldalainkat 17 vendég és 0 tag böngészi

Keresés

Bejelentkezés

Még több információ